prevnext

Kargo

 KARGO İŞLEMLERİ

Firmamıza Türkiye’nin her bölgesinden bayi yada son kullanıcı fark etmeksizin kargo ile arızalı cihazlarınızı hiç bir ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Tamir edilen garantili cihazlarınız yine sizlere hiç bir ücret talep edilmeden geri yollanmaktadır.

Kargoyla cihaz gönderiminde bulunacaksanız aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi önemle rica ediyoruz.

*Cihazınıza ait sorunları detaylı bir şekilde açıklayan bir not gönderiniz.

*İsim ve adres bilgilerinizi eksiksiz ve tam yazınız. Eksik veya yanlış olan bilgilerden kaynaklanacak hatalardan firmamız sorumlu tutulamaz.

*Cihazınızda ki resim, müzik, rehber vb uygulamalarınızı mutlaka yedekleyiniz. Firmamız cihazdaki yazılımsal sorunlarını çözmek ive Nokia’nın bizlere bildirdiği servis zorunluluğu gereğince yeni versiyon yüklemek zorunda olduğundan; doğacak tüm bilgi  kayıplardan sorumluluk kabul etmemektedir.

*Telefonunuzun sevkiyatı sırasında hasar görmeyecek şekilde kutulayarak ve sararak gönderiniz. Cihaz tarafınıza ulaştığında ilgili taşıyıcı personel birlikle açarak kontrol ediniz. Taşıma esnasında oluşabilecek hasarlarda tutanak olmadan firmamız işlem yapamayacaktır.

*Aşağıda bulunan anlaşma kodumuzu ilgili taşıma görevlilerine belirtiniz.

 

YURTİÇİ KARGO ANLAŞMA KODUMUZ:     225 765 799 

SÜRAT KARGO ANLAŞMA KODUMUZ:       102 789 2779 

 

yurticikargo

suratkargo

 

Nokia Care Teknik Servis, Nokia tarafından her türlü teknik servis hizmetlerini vermek üzere yetkilendirilmiş, garantili servis noktasıdır. Firmamız Teleses firmasının bir iştirakidir.